[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

nadernorozi

عضو جدید
شما باید عکس مورد نظرتون بصورت لینک اینترنتی موجود باشه . از بهترین مکان های قرار دادن عکس ، استفاده از فضای مجازی پرشین گیگ هستش که به شما 10 گیگ فضای مجانی ارائه میده تا شما هر فایلی رو که دوست داری در اون به نام کاربری خودتون قرار بدید و لینک اون رو به اشتراک بگذارید :) اگر نیاز به این فضا داشتید به من ایمیلتون رو بدید تا دعوتنامه ارسال کنم براتون .
از بذل توجه شما سپاس گزارم
nadernorozi63@yahoo.com

The Lunatic

عضو جدید
شما باید عکس مورد نظرتون بصورت لینک اینترنتی موجود باشه . از بهترین مکان های قرار دادن عکس ، استفاده از فضای مجازی پرشین گیگ هستش که به شما 10 گیگ فضای مجانی ارائه میده تا شما هر فایلی رو که دوست داری در اون به نام کاربری خودتون قرار بدید و لینک اون رو به اشتراک بگذارید :) اگر نیاز به این فضا داشتید به من ایمیلتون رو بدید تا دعوتنامه ارسال کنم براتون .
البته احتمالاً مصطفی جان منظورشون 100 مگ بوده.

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سلام
نه بابا از دیروز تا حالا کلی تاپیک جدید راه افتاده!!!

آفرین بر این تازه وارد های فعال :w17::w17:
فکر کنم به قول اقایsma519 دیگه تاریخ مصرف ما گذشته دور دور تازه وارداست!!!( همچین میگم انگار خودم خیلی وقته عضوم!!!!!!!)
:d
البته آيين نامه هاي جديد, درسته كه قديمي هارو منسوخ مي كنند. ولي ملاك اصلي ضريب الاستيسيته است همچنان. البته اگه بحث كامپوزيتي بشه , مسيله كمي بغرنج ميشه و شايد بايد مدولات ديگه يي مثل مدول چغرمگي (ر.ج.مقاومت مصالح پي جانستون) رو هم دخالت داد.
شما قديمي ها سرور ما هستيد ما بايد از شما ياد بگيريم ولي اين حرفتون رو من در خط اول و سوم طعنه آميز ديدم و مايه دلسردي تازه واردايي مثل خودم.
:w05:

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این هزار بار من یه ترم دومیم !!!

این تازه وارد بودن شما خیلی بهتر از تازه وارد بودن منه!!

اون کنایه رو هم درواقع به خودم زدم بچه های قدیمی شاید منظور منو فهمیده باشن!!!!!!!
من قصد جسارت نداشتم ببخشید!

آخرین ویرایش:

sma519

عضو جدید
بابا این هزار بار من یه ترم دومیم !!!

من خودم که تو این تالار کاره ای نیستم !!

این تازه وارد بودن شما خیلی بهتر از تازه وارد بودن منه!!

اون کنایه رو هم درواقع به خودم زدم بچه های قدیمی شاید منظور منو فهمیده باشن!!!!!!!
من قصد جسارت نداشتم ببخشید!

ترم دومی ... ترم دومی .... اصلا" تو به چه امیدی تحصیل میکنی ؟؟؟ حساب کردی کی تموم میکنی ؟؟؟ هه هه هه ه ه ه :biggrin:
:w28:

sma519

عضو جدید
ماشالا چه این تاپیک از همه ی تاپیک ها فعال تره! :razz:

میگم دوستان دقت کردین وقتی آقا مدیرمون اخم میکنه ، خوش تیپ تر میشه !!!! :biggrin::gol:
امیدوارم همه این کنایه رو گرفته باشیم . ( من که مهر باطل خوردم . اما از شماها انتظار میره هااااااااااا ) :w28:

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم دوستان دقت کردین وقتی آقا مدیرمون اخم میکنه ، خوش تیپ تر میشه !!!! :biggrin::gol:
امیدوارم همه این کنایه رو گرفته باشیم . ( من که مهر باطل خوردم . اما از شماها انتظار میره هااااااااااا ) :w28:
اخیرا خیلی با نمک شدین ها!! شوخی شوخی با مدیر هم شوخی!!!

منم فک کنم اخطار خوردم شدیدا یخم باز شده!!! یادتونه اوایل چه فلسفی حرف میزدم !!؟؟
خدایی رفت و امد تو این تالار تو روحیه خشک و منضبط من خیلی تاثیر گذاشته!! و اینو مدیون دوستای خوب و با فرهنگ و با ادب عمرانی و غیر عمرانی هستم...
و امیدوارم این شوخی ها به کسی بر نخوره ...

یه جمله از من: بدترین گناه دل شکستنه!!!
در ضمنsma519 عزیز
بنده به این امید تحصیل میکنم که
قراره در عرصه مهندسی کشور کولاکی توسط همین سال اولیه دختر رخ بده!! بشین و تماشا کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azhang

عضو جدید
به به ميبينم نشستين و همديگر و مسخره ميكنين(واقعا كار پسنديده ايه چون به طرف بر ميخوره و طرف هم براي جبران سعي ميكنه خودشو بالا بكشه اونم كه عمرا"http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif)

و دوباره ميبينم كه واسه هم كومپوز در ميكنين (نمي دونم كلمه رودرست نوشتم يا نه:D)
و از برف وكولاك حرف ميزنينhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif البته آرزو بر جوانان عيب نيست فقط ان شاء الله كه به دوران پيري نميكشه اين آرزوها
شوخي كردم يهو جدي نگرين برين پيش مدير زيرابمو بزنين و ايشون هم به گفته ي خودشون فقط تو مسائل حذف پست و اخطار دادن مدير هستن بيان يقمو بگيرن كه چراباعث دلسردي بچه ها ميشي!
:D:gol:

Azhang

عضو جدید
........مدير

........مدير

تازه حرفاشم به دل ميشينه !
اخه الهي من دورت بگردم مدير عزيز هر جا ميريم بحث درس و كاره اون وقت شما انتظار دارين اينجام ميايم دو كلمه راحت همديگرو سركار نذاريم:razz:

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخشید سو تفاهم نشه بنده با sma519 با هم شوخی داریم !! نه من حرفای ایشونو به دل میگیرم نه ایشون حرفای منو!!:d

درضمن مثل اینکه شما باور نمی کنی بنده در آینده قراره کولاک کنم شمام بیشین نیگا کن!!!!!!!!!:w08:

sajad_had

عضو جدید
بخشید سو تفاهم نشه بنده با sma519 با هم شوخی داریم !! نه من حرفای ایشونو به دل میگیرم نه ایشون حرفای منو!!:d

درضمن مثل اینکه شما باور نمی کنی بنده در آینده قراره کولاک کنم شمام بیشین نیگا کن!!!!!!!!!:w08:
من یه ذره سرمایی هستم به من کاری نداشته باشین:crying2:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
تازه حرفاشم به دل ميشينه !
اخه الهي من دورت بگردم مدير عزيز هر جا ميريم بحث درس و كاره اون وقت شما انتظار دارين اينجام ميايم دو كلمه راحت همديگرو سركار نذاريم:razz:
علاوه بر تالار عمران باشگاه مهندسان ایران، face book و yahoo360 و zeebo و علی الخصوص تالارهای عمومی باشگاه مهندسان ایران هم جاهای خوبی هستند ها!:cool:
و جسارتاً شما کجاها تشریف می برید که همش بحث کار و درس ه!
بفرمایید من هم به شخصه بیام خدمتتون! :thumbsup:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و دوباره ميبينم كه واسه هم كومپوز در ميكنين (نمي دونم كلمه رودرست نوشتم يا نه:D)
:D:gol:
بله درستش كمپوزه البته با تو جه به مطالعات اخير اين حقير اين كلمه ساده شده كمپوت بوده,در ساليان دور مردم عادت داشتند كه وقتي براي هم تعارف تيكه پاره كنند , در كنارش كمپوت گازدار هم براي هم باز مي كردند كه به مرور زمان به قمپز قمپوز و حالا كمپوز تغييرنام يافته. :w18:

The Lunatic

عضو جدید
علاوه بر تالار عمران باشگاه مهندسان ایران، face book و yahoo360 و zeebo و علی الخصوص تالارهای عمومی باشگاه مهندسان ایران هم جاهای خوبی هستند ها!:cool:
سپهر جان شما خودت بچه های رشته های دیگه رو دعوت میکنی اینجا اونوقت چه انتظاری داری از بچه ها.
در کل منم باهات موافقم. فعالیت تو این تاپیک از همه جا بیشتره.

sma519

عضو جدید
از یه طرف خوبه که وظیفه شناس باشیم و احساس مسئولیت کنیم . از طرفی هم به قول ... به زور مردم رو تو بهشت نکنین تا مبادا از موتورخونه جهنم بزنن بیرون !!! :):gol:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سپهر جان شما خودت بچه های رشته های دیگه رو دعوت میکنی اینجا اونوقت چه انتظاری داری از بچه ها.
در کل منم باهات موافقم. فعالیت تو این تاپیک از همه جا بیشتره.
بله، من خودم بچه های دیگه رو دعوت می کنم، خودم هم میام اینجا خستگی بدر می کنم، اما به بقیه جاها هم سر می زنم، غیر از اینه؟!
من اگر کسی رو دعوت می کنم واسه اینه که 4تا نفهم و بی شعور نگن عمرانی ها فلانن فلینن و با هیچ کی بر نمی خورن و مغروراً واز این حرفای خاله زنک بازی!
1کم روابطمون با بقیه تالار ها بهتر شه، اشکالی داره؟!
ساختمون فرضی که یادتونه، رسیدیم به بخش تاسیسات، چند نفر رفتن دنبال 1شخصی که مکانیک یا برق ه؟!
خداییش چند نفر رفتند؟!
هر کی رفته، بگه من 1اطلاعیه می زنم و از همه ی تالار عذر خواهی می کنم!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
از یه طرف خوبه که وظیفه شناس باشیم و احساس مسئولیت کنیم . از طرفی هم به قول ... به زور مردم رو تو بهشت نکنین تا مبادا از موتورخونه جهنم بزنن بیرون !!! :):gol:
دقیقاً!
اما این بهشت رو نمی خوایم با جند تا غیر بهشتی پر کنیم!
به پر بودن که نمیشه افتخار کرد!
به بهشتی داشتن باید افتخار کرد!

Azhang

عضو جدید

ا.....من فكر كردم جدي ميگين :eek::biggrin:
كي گفته ما باور نميكنيم تازه نشستيم واسه موفقيت شمادعا ميكنيم!:D

اماهيچ جا تالار خود ادم نميشه (اميدوارم نگيد كه تالار و به اسم خودش زد:biggrin:)
منظورم خونه ,دانشگاه پيش دوستان و...است
اگه تشريف بياريد منت ميذاريد

Azhang

عضو جدید
بله درستش كمپوزه البته با تو جه به مطالعات اخير اين حقير اين كلمه ساده شده كمپوت بوده,در ساليان دور مردم عادت داشتند كه وقتي براي هم تعارف تيكه پاره كنند , در كنارش كمپوت گازدار هم براي هم باز مي كردند كه به مرور زمان به قمپز قمپوز و حالا كمپوز تغييرنام يافته. :w18:

ممنون از اطلاعاتت;)

آراد

عضو جدید
سلام آقا مانم بیام رامون میدید؟
خب اووه چقدر بحث
اقا در مورد اینکه مدیر میاد اینجا اینه که مدیر کلا کارش با پست زدن و یا تاپیک زدن که در خیلی از فروما میبینید فرق داره
مدیریت افکار و روند خیلی همه هست که اینجا خیلی خوبه (برید تمام فرومهایی که انجمن عمران دارند ببینید ) ببینید چندتاشون تاپیکهای مبحثی دارند و صرفا بایگانی مقالات نیستند

مدیریت کلا کارش به چشم نمیاد ولی خب مدیرای اینجا شرکت تو بحثاشون خوبه

(آقا نون غرض ندادما من عادتمه اول خوب میگم جا که افتادم دمار از روزگار با عیبا در میارم صبر کنید )

وقتی میاد برای استراحت دو تا پست میاد مثله لکه جوهر رو کاغذ سفید به چشم میاد همه میگن : ای بابا این که همش اینجاس

در مورد بحثای تاسیساتی هم تقصیر من شد که زود و پشت سر هم اون قسمتو گفتم ملتم بی خیال شدن

fari_civil

عضو جدید
الان که هیشکی نمیاد، ینی همه دارن میدرسن؟!!!:surprised:
عجب جمله بندی شد!!( با این کلماتی که گفتم میشد یه جمله ی خیلی خوب ساخت!!!!)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
خوب، من از امشب 1خرده بیشتر میام!
البته این 10روز واقعاً کار داشتم!
هنوز هم قول نمی دم، اما روزی 30دقیقه رو حتماً میام!
کی چی میگه؟!
کسی حرفی داره؟!
اونایی که اخطار گرفتن، قهر که نکردن، هان؟! :D:D

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
ظاهراً 1سری تازه وارد به جمعمون داریم!
به همشون سلام می کنم و خوش آمد میگم! ;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حاجی اجی مجی لا ترجی:D
من وضعیت روحیم خراب شده ببین تا چه حد که امتحان 6 نمره ترمی بتن رو نرفتم بابا دمم گرم:D
ولی خوب ادمی واسه همین چیزاشه که زندگی میکنه:D

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
خوب حاجی اجی مجی لا ترجی:D
من وضعیت روحیم خراب شده ببین تا چه حد که امتحان 6 نمره ترمی بتن رو نرفتم بابا دمم گرم:D
ولی خوب ادمی واسه همین چیزاشه که زندگی میکنه:D
. . . . . .
ایشالا که حال و هواش از سرت میفته و می چسبی به درست!:thumbsup:
هر کسی هر چی لایقش باشه بدست میاره، اما باید کمی تا قسمتی تلاش هم کنه!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها دقت کردین مدیرمون چراغ خاموش میاد معلوم نیست از چی میترسه:D
همه با هم مدیری لنگی حیا کن چراغ خاموشو رها کن:D
استقلال حیا کن صدر رو رها کن:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاک تو سرش مساوی:D
ذوب آهن قهرمان شد:D
حاجی یه سوال از دخترا دارم:D