فراخوان عمومی دانشجویان کامپیوتر تهران جنوب.

elham.nj

عضو جدید
باسلام خدمت همه ی هم دانشگاهی ها و دوستای گل خودم.
احوال برو بچز کامپیوتر دانشکدمون چطوره؟
بیایید تو این تاپیک یه خورده در مورد اساتید کامپیوتر دانشکدمون حرف بزنیم.و نظراتمون رو به هم اعلام کنیم.من فکر می کنم اگه با استاد بزرگ جناب آقای روحانی:cry: :surprised:شروع کنیم بد نباشه.خوب یالا شروع کنید.

parisa_k

عضو جدید
سلام
قبل از هر چیز لازمه بگم که من دانشجوی تهران جنوب نیستم و هرگز هم اونجا نبودم....
اما من دانشجوی فارغ التحصیل همین رشته (مهندسی نرم افزار)‌و الان هم دانشجوی فوق لیسانس هستم....
ممنون میشم اگه اسم برخی اساتید نرم افزار تهران جنوب و دروسی که تدریس می‌کنند (ترجیحا اساتیدی که الان هم در آن واحد هستند) را به من بگید...راستش من این اطلاعات را برای یکی از دوستانم که به تازگی در آن واحد قبول شده می خواهم...........
دو سوال دیگه هم دارم:
به طور کلی شما از تحصیل در این واحد راضی هستید ؟
از نظر امکانات کلی (سایت کامپیوتری و ... ) در چه سطحی است؟
با تشکر

آخرین ویرایش:

elham.nj

عضو جدید
خوب به دلیل اینکه این رشته تو دانشگاه ما خیلی دانشجوی در حال تحصیل داره بالطبع اساتید و تعداد کلاس ها هم بسیاره.
اما از اساتید معروف و البته البته مرغوبش آقایون:
جناب آقای روحانی سراجی استاد دروس سیستم عامل_شبکه_امنیت شبکه_گرافیک کامپیوتری_دیتابیس_(یکی از نابغه ها!!)
آقای منشی استاد دروس مبانی کامپیوتر و هوش مصنوعی(استاده!)
آقای صمیمی درس برنامه سازی پیشرفته هوش زبان های برنامه سازی(HMM!)
آقای عزت دوست دروس زبانهای برنامه سازی_ساختمان داده(tick)
آقای سلاجقه درس مهندسی نرم افزار 1و2
آقای سیدی " " " " "
آقای پولادی و عباسپور دروس زبان ماشین اسمبلی و شناخت کامپیوتری
آقای قوامی نظریه زبان و طراحی کامپایلر و طراحی الگوریتم
آقای....
من هم راضیم و هم راضی نیستم.به طور کلی توی این دانشگاه هم میشه کاملا گلابی درس ها رو پاس کرد و از دوران دانشجویی لذت برد و هم اینکه خودتو به مشقت بندازی و یه چیزایی حالیت بشه. اما به طور کلی تحصیل و کار در زمینه ی مهندسی نرم افزار تو ایران یه جورایی به در بسته کوبیدنه.
در مورد امکاناتشم خوب عزیزم هر چی باشه دانشگاه آزاده دیگه.از خیلی از دانشگاههای معتبر کمتر و از خیلی ها بیشتره.

parisa_k

عضو جدید
خیلی ممنون از پاسخ شما ... بدون شک خیلی به من کمک کردید ....اما 4 تا سوال کوچیک دیگه ..
1- دکتر پدرام (سیستم عامل /شبکه/ مهندسی اینترنت) و دکتر سیدجوادی (طراحی الگوریتم و نظریه و کامپایلر و ...)‌ هم توی اون دانشگاه درس میدند؟ (آخه من شنیده بودم که اونجا هم هستند)
2- اطلاع دارید که ترم اول برای مبانی به دانشجویان چی درس می‌دند؟ (pascal یا C یا++C
3- جمیعت کلاس‌های تخصصی حدودا چند نفره؟
4- آزمایشگاهها (معماری/میکرو/الکترونیک/فیزیک و...) همونجا تشکیل میشه یا در واحدهای دیگه؟
البته من اصلا قصد مقایسه این دانشگاه با جاهای دیگه و .. .را ندارم فقط همونطور که گفتم می‌خوام یکسری اطلاعات بیشتر در مورد اونجا داشته باشم و خیلی لطف می کنید اگر کمک کنید...

elham.nj

عضو جدید
دکتر پدرام و سید جوادی اینجا نداریم.
ترم اول برای مبانی به دانشجویان سی++ درس داده میشه.البته بعضا اگه استادی در مورد سی++ کم بیاره (چون بعضی دانشجویان پیچن!) همون سی رو درس میده.اما پاسکال رو از همون سال 84 گذاشتن کنار.
جمعیت کلاس بستگی به استادش داره.معمولا کلاس های اساتید خوب و سختگیر بالای 35 تا 40 نفر نیست .اما کلاس های اساتید گلابی به بالای 50 و گاهی 55 نفر هم میرسه.کلاسهای اساتید خوب معمولا چند هفته بعد از آغاز ترم به 30 یا 25 نفر میرسه.چون میان شاخ و شونه میکشن و همه در میرن(حذف میکنن)و دست آخر در امتحان پایان ترم 10 الی 15 نفر سر جلسه میشینن که 5 تا 9 نفرشون پاس میشن.اما اون استاد گلابیه همین جور که به آخر ترم میرسه دانشجوهاش زیاد میشن.چون همشون از مسافرت برگشتن و میخوان امتحان بدن.آخرش 80 نفر سر جلسه میشینن و پسته میشکنن و 100 نفرشون پاس میشن.تازه بهشون جایزه آب پرتقال هم میدن.
همه ی آزمایشگاهها و تربیت بدنی و کارگاه توی دانشکده فنی(دانگاه خودمون) برگزار میشه و تازه از واحدای دیگه هم میان اینجا
بازم اگه سوالی دارید و مثلا پروفایل اساتیدشون رو هم می خواهید بگید تا براتون بگم.

mysoftware

عضو جدید
از دانشگاه خود برای من بگویید ؟

از دانشگاه خود برای من بگویید ؟

سلام .
امسال من سراسری دانشگاه صنعتی شاهرود نرم افزار قبول شدم . همچنین آزاد تهران جنوب هم نرم افزار قبول شدم . به نظر شما کدوم رو برم بهتره ؟
وضعیت علمی دانشگاه شما چطوره ؟

TechMiX

عضو جدید
چه جالب ! ، منم دقیقا مثل این آقا یا خانم بالایی هستم !
سراسری صنعتی شاهرود (نرم افزار) ، آزاد تهران جنوب (نرم افزار) ... موندم کودومو برم ...
دوستان مطلع یه لطفی کنن ... یه مقایسه ای بکنن .
پیشاپیش یه دنیا ممنون.

jMaster

عضو جدید
سلام. دوستان ارشدش چطوره؟
اونجا بهتره یا پیام نور تهران؟

elham.nj

عضو جدید
سلام.تبریک میگم به شما که دانشگاه قبول شدید.اما، اما، اما،...
قبولی در رشته ی مهندسی نرم افزار برخلاف تصورات موجود در جامعه و ... تازه اول بدبختیه!! (می دونم که الان چشماتون گشاد شد و گفتید برو بابا چی بهتر از مهندسی کامپیوتر اما ما صبرمون زیاده. بزرگ که شدید رسیدید به سال آخر حالتونو می پرسم.) نه اینکه فکر کنید خیلی سخته ها.نه اصلا.بلکه اوضاع قمر در عقرب مهندسی نرم افزار در ایران آدمو یا گوشه نشین میکنه یا دلار باز.بگذریم.
دانشگاه تهران جنوب دانشگاه بدی نیست.تعداد زیادی از اساتیدش تو همین دانشگاههای دولتی تهران هم درس میدن.اگه میگم زیاد راضی نیستم چون دارم کیفیت علمیش رو با دانشگاههای بزرگ و معتبر مقایسه می کنم،البته من دانشگاه شاهرود رو نمیشناسم اما فکرنمیکنم دانشگاه زیاد جالبی باشه.دولتی هم که می خواهید بخونید دنبال شریف ، امیر کبیر ،تهران ،صنعتی اصفهان،فردوسی مشهد،باهنر و شیراز باشید.اگه شاهروده که فکر می کنم همون تهران جنوب بهتر باشه.آخه اینجا باز چند نفر هستن که بیان و برن اعتراضی بکنن و رسیدگی بکنن اما شاهرود!!؟!!
تازه اینجا خوبیش اینه که باز تو شهر خودتونید!
البته اگه گیره مدرکش هستید که اون دولتیه و این آزاده باید خدمتتون عرض کنم که مهندسی نرم افزار مثل آبیاری گیاهان دریایی نیست که مدرکش مهم باشه و صرفا مهارت و کار شماست که تعیین کننده است.
به هر حال امیدوارم که موفق باشید.زیاد سخت نگیرید.
در ضمن واسه ارشد اگه می خواهید یه مدرکی فقط داشته باشید که همون پیام نور بهتره.اما در مورد ارشد اصلا رو تهران جنوب و هیچ آزاده دیگه حساب نکنید که صرفا نون دونیه!ارشدو تو دانشگاههای معتبر دولتی بخونید. اگه نتونستید و امکانش رو داشتید یه دوره تشریف ببرید بیرون از مملکت. بازم موفق باشید

mysoftware

عضو جدید
متشکرم از شما دوست عزیز

متشکرم از شما دوست عزیز

با تشکر از دوستان به خاطر نظر خوبشون به ویژه الهام.ان جی
با آزروی موفقیت

Albano

عضو جدید
سلام به همه تهران جنوبي ها:
دوستان اگه كسي راجبه استاداي زير اطلاعاتي داره منو راهنمايي كنه
من هم اگه استادي رو بشناسم راهنمايي ميكنيم
مدار الكترونيكي
محمد ستاري

ساختمان داده
عزت دوست-شاهپريان

زبان تخصصي
رستم زاده -ايرج صفا
پيشاپيش ممنون از جواباتون

n.mehr

عضو جدید
سلام به تمام دوستان تهران جنوبي
من الان ترم4 هستم ورشتمم كامپيوتر سخت افزاره
ميشه منو راهنمايي كنيد براي كارشناسي ارشد؟ كه چطور و چگونه درس بخونم اصلا چي بخونم و از كجا شروع كنم؟؟؟
ممنون از جواباتون:redface:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
؟

؟

سلام دوستای خوبم
سال نوی همتون مبارک.شما توتهران جنوب استادی به اسم محمدی دارید؟هوش و الگوریتم داره.