زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میدونین این چیه؟

افسون این چیه ؟ یه جوریه؟ معرفیش نمکنی باش اشنا بشیم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان برنامه خاصی ندارید واسه این روز
من تو این فکرم که چه کار کنم واسم به یاد موندنی بشه
شما پیشنهادی ندارید؟

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر کسی هر پیشنهادی داره بگه....
با دوستان قدیمی قرار ملاقات بذاریم
یا یه جایی که تا حالا نرفتیم بریم
یا بریم رو پشت بوم فرش پهن کنیم. سایه بان هم بزنیم و با اعضای خانوداه روز رو اونجا سپری کنیم
یا با یه دوست خیلی قدیمی که سالهاس ازش خبر نداریم شمارشو گیر بیاریم باهاش تماس بگیریم
و....

آخرین ویرایش:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب پیشنهادی ندارین ؟ :gol:
چرا یه پیشنهاد خوب دارم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پول بدید تا بگم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پیشنهاد من اینه بگیرید یه دل سیر بخوابید بعدشم یه غذای خوشمزه بخوری بعدش بشینی پای کامپیوتر و نت ............... غروب هم بزنی بیرون اول کل ایستگاهای صلواتی بری و به اندازه یکسال شربت و شیرینی بخوری .............. بعدش بری کنار دریا جا پهن کنی و با خانوداه گل بگی و گل بشنوی :gol: اخرشم بازم بخواب:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اون برجستگی ها بچه هاشه ! :whistle:

لابد دوک ابریشمه :surprised:
نه این برجستگی ها همون مبارزه بیولوژیکه
اینا همشون تخمهای پارازیتوئید هستن که اکثرن نوعی زنبودن
زنبور های پارازیتوئید میان رو بدن لارو ها تخمگذاری میکنن حالا یا روی سطح بیرونش یا داخل بدنش بعد که لارو ها از تخم بیرون اومدن از همون بدن لارو تغذیه میکنن و به این صورت لارو از بین میره بدون اینکه لارو زنبورها خسارتی به گیاه بزنن یا سمی استفاده بشه
این روش داره تقریبا جا میفته دیگه سم کم کم میره کنار
یکی از کارایی هم که گیاهپزشکا میتونن انجام بدن همینه پرورش این جور حشرات هست که پارازیتوئید هستن تو یه محیط خاصی به مقدار زیاد پرورش میدن و میدن به باغها و مزارع
مثل کفشدوزک و ...

afsoon6282

مدیر تالار
من دریا می خواممممممممممممممممممممممممممممممممممم :cry::cry::cry:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه این برجستگی ها همون مبارزه بیولوژیکه
اینا همشون تخمهای پارازیتوئید هستن که اکثرن نوعی زنبودن
زنبور های پارازیتوئید میان رو بدن لارو ها تخمگذاری میکنن حالا یا روی سطح بیرونش یا داخل بدنش بعد که لارو ها از تخم بیرون اومدن از همون بدن لارو تغذیه میکنن و به این صورت لارو از بین میره بدون اینکه لارو زنبورها خسارتی به گیاه بزنن یا سمی استفاده بشه
این روش داره تقریبا جا میفته دیگه سم کم کم میره کنار
یکی از کارایی هم که گیاهپزشکا میتونن انجام بدن همینه پرورش این جور حشرات هست که پارازیتوئید هستن تو یه محیط خاصی به مقدار زیاد پرورش میدن و میدن به باغها و مزارع
مثل کفشدوزک و ...
عالی بود افسون همیشه از این چیزا بگو
ممنون:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا یه پیشنهاد خوب دارم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پول بدید تا بگم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پیشنهاد من اینه بگیرید یه دل سیر بخوابید بعدشم یه غذای خوشمزه بخوری بعدش بشینی پای کامپیوتر و نت ............... غروب هم بزنی بیرون اول کل ایستگاهای صلواتی بری و به اندازه یکسال شربت و شیرینی بخوری .............. بعدش بری کنار دریا جا پهن کنی و با خانوداه گل بگی و گل بشنوی :gol: اخرشم بازم بخواب:gol:

یه کار جدید
این که کار هر روز توه:D
جدا چقدر میخوابی؟:w20: همش که شد خواب

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جانممممممممممممممممم:w40:
سلام به روی ماهتون:gol:
میگم این دانشگاهتون کجاس اون وقت؟ما هم بیایم دوباره کنکور بدیم برای این دانشگاه:D
تیکه آخرو کاملا گرفتم منظورت چیه همون آغوش ....:w15::w15::w15:
مواظب خودت باش اونجا
:victory:

بازم سلام مهربون :gol:
:gol::gol:

ایول، انصافا از این زاویه به اون تیکه آخر نیگاه نکرده بودم!!! این "آغوش ..." رو خیلی خوب اومدی:w15::w15::w15:

نه بابا، دانشگاهمون خیلی کار خاصی نکرد:w19: تقریبا همه کارهاشو خودم کردم :w16: فقط دانشگاه یه نامه برا نظام وظیفه نوشت و اسمش این شد که از طرف دانشگاه اومدم و گرنه اکثر کاراش رو خودم کردم... :w16: تازه دانشگاه یه چک ضمانت هم ازم گرفت که مطمئن بشه برمیگردم!!:w00:

استادای دانشگاهمون (دانشگاه صنعتی اصفهان) دارن پدر بچه ها رو در میارن از بس سخت میگیرن و اذیت میکنن :cry::cry:

به اشکان هم سلام برسون مهربون (هر چند منو نمیشناسه!:w05: )

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:gol::gol:

ایول، انصافا از این زاویه به اون تیکه آخر نیگاه نکرده بودم!!! این "آغوش ..." رو خیلی خوب اومدی:w15::w15::w15:

نه بابا، دانشگاهمون خیلی کار خاصی نکرد:w19: تقریبا همه کارهاشو خودم کردم :w16: فقط دانشگاه یه نامه برا نظام وظیفه نوشت و اسمش این شد که از طرف دانشگاه اومدم و گرنه اکثر کاراش رو خودم کردم... :w16: تازه دانشگاه یه چک ضمانت هم ازم گرفت که مطمئن بشه برمیگردم!!:w00:

استادای دانشگاهمون (دانشگاه صنعتی اصفهان) دارن پدر بچه ها رو در میارن از بس سخت میگیرن و اذیت میکنن :cry::cry:

همه تورو میشناسن توی این قضیه، هرکی بود همین فکر رو میکرد

مهربووون !!‌هااا ؟ غیرتی میشه اشکان میاد نفله میشی

در ضمن، یه چنتا مشکل با هم داریم
حلش نکنی تو تالارمون رات نمیدم :w00:

afsoon6282

مدیر تالار

ایول، انصافا از این زاویه به اون تیکه آخر نیگاه نکرده بودم!!! این "آغوش ..." رو خیلی خوب اومدی:w15:

نه بابا، دانشگاهمون خیلی کار خاصی نکرد تقریبا همه کارهاشو خودم کردم فقط دانشگاه یه نامه برا نظام وظیفه نوشت و اسمش این شد که از طرف دانشگاه اومدم و گرنه اکثر کاراش رو خودم کردم... :w16: تازه دانشگاه یه چک ضمانت هم ازم گرفت که مطمئن بشه برمیگردم!!:w00:

استادای دانشگاهمون (دانشگاه صنعتی اصفهان) دارن پدر بچه ها رو در میارن از بس سخت میگیرن و اذیت میکنن :cry:

مواظب خودت باش اونجا که هستی یکی از این سیاها بهت نچسبه ها:w15:
بزرگیتو میرسونم:w12: از کجا میدونی نمیشناستت؟:D

همه تورو میشناسن توی این قضیه، هرکی بود همین فکر رو میکرد

مهربووون !!‌هااا ؟ غیرتی میشه اشکان میاد نفله میشی

در ضمن، یه چنتا مشکل با هم داریم
حلش نکنی تو تالارمون رات نمیدم :w00:
کی اشکان غیریت میشه؟:Dخیالت راحت باشه داداشم آپ تو دیته:w15:
بعدشم حالا بهم گفته مهربون مگه بده همه که مثل تو نیستن که بیان کلی چیز بهم بگن و برن:cry::cry::cry:
یعنی چی راش نمیدی؟خوب نیاد تو تالار مجبوره بره همون لب ساحل بشینه ها:D

:):):) و .........................
خوبی خانومی؟صبحت بخیر:D

بالا