دانشگاه آزاد یا دولتی؟؟؟؟؟؟

behnam_nurse86

عضو جدید
بنظر شما دانشجویان دانشگاه ازاد بیشتر از دانشگاه لذت میبرند یا دانشجویان دولتی؟؟؟؟؟:)
نظر خودم دانشگاه آزاد هست اما.....

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز اقايون تازه وارد گير دادن به دانشگاه ازاد وسراسري اين چندمين تايپكي كه من ديدم....

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر دوتا شو تجربه کردم
دانشگاه سراسری پول نمی گیره پوستتو استادا می کنن(باید همش خر خونی کنی )
دانشگاه آزاد پول می گیره پوستتو دانشگاه می کنه(باید همش خر پولی کنی)
حالا کدومش بهتره ؟

M.AYDIN

عضو جدید
من هر دوتا شو تجربه کردم
حالا کدومش بهتره ؟

منم موافقم

alireza.civil

عضو جدید
من هر دوتا شو تجربه کردم
حالا کدومش بهتره ؟
تو دانشگاه ما که هم استادا پوستمون رو میکنن - هم خود دانشگاه !!!!!!!
فقط دانشگاه دولتی

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
ب نظر من دولتی هم درستو میخونی
هم خوش میگذره دیگه خیالتم راحته

paeeizan

اخراجی موقت
منم هردوتاشو بودم
.
.
.
دولتی بهتره
اما آزاد یه صفای دیگه داره
.
.
.
:دی!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه دولتی خوبه

ولی دانشگاه آزاد جو بهتری دارد

bladder buster

عضو جدید
بنده هزار بار گفته ام که دانشگاه آزاد یعنی عمر تلف کردن.بعد 4 سال عمر تلف کردن(که به نظر من عمر آدم با ارزش ترین گنجی است که خدا به آدم داده) وقتی میای تو بازار کار میبینی هیچ سوادی نداری و میشی یه آدم لیسانس نما که به هیچ دردی نمیخوره.من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم با معدل 16.91 هم مدرک مهندسی مکانیک به قول خودشون یه دانشگاه آزاد معتبر گرفتم.دانشگاه آزاد یعنی کتاب 1000 صفحه ای رو توی 20 صفحه جزوه خلاصه کردن.دانشگاه آزاد یعنی یه استاد بیسواد داشتن که هیچ چی بلد نیست اصلا معلوم نیست از کجا پیداش کردن آوردن داره درس میده،فقط به خاط اینکه حق التدریسه و کم پول میگیره.من یه چیزهایی توی دانشگاه آزاد دیدم که اگر اینجا مطرح کنم آبروی کل دانشگاه آزاد زیر سوال میره.

FREE DOOM

عضو جدید
بنده هزار بار گفته ام که دانشگاه آزاد یعنی عمر تلف کردن.بعد 4 سال عمر تلف کردن(که به نظر من عمر آدم با ارزش ترین گنجی است که خدا به آدم داده) وقتی میای تو بازار کار میبینی هیچ سوادی نداری و میشی یه آدم لیسانس نما که به هیچ دردی نمیخوره.من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم با معدل 16.91 هم مدرک مهندسی مکانیک به قول خودشون یه دانشگاه آزاد معتبر گرفتم.دانشگاه آزاد یعنی کتاب 1000 صفحه ای رو توی 20 صفحه جزوه خلاصه کردن.دانشگاه آزاد یعنی یه استاد بیسواد داشتن که هیچ چی بلد نیست اصلا معلوم نیست از کجا پیداش کردن آوردن داره درس میده،فقط به خاط اینکه حق التدریسه و کم پول میگیره.من یه چیزهایی توی دانشگاه آزاد دیدم که اگر اینجا مطرح کنم آبروی کل دانشگاه آزاد زیر سوال میره.

اين چيزهايي كه شما ميگي تو دانشگاه سراسري هم هست چون شما تجربه نكردي نمي توني بگي فقط تو آزاد هست اونم تو همه واحداش.(يه طرفه به قاضي نرو)
مگه الان همه فارغ التحصيلاي دانشگاه سراسري كار دارن اگه اين طور بود كه مملكت ميشد گلستان.
اگه احساس ميكني بيسوادي دليلي نداره همرو مثل خودت بدوني.(كافر همه را به كيش خود پندارد)
استاد هاي ما كه تو بهترين دانشگاه هاي سراسري درس ميدن اگه شما ميگي هيچي بلد نيستن كه واي به حال اين مملكت.
بيسوادي يا باسوادي فقط به خود دانشجو بستگي داره.

somayeh115

عضو جدید
واقعاقبول دارم بااینکه خودم ازاد درس خوندم ولی به عنوان یه دانشگاه اصلا قبولش ندارم دارم برا ارشدم میخونم واسه دولتی

بالا