ادم هاي نيويورك در ايران( مردم عادي ايران سوژه عكاسي يك عكاس امريكايي)

aseman.

عضو جدید
ممنون از تایپیک جالبتون...
ولی چقدر خانمای ما راحت در مقابل لنز دوربین یه غریبه فیگور میگیرن، بنظرم با فرهنگ کهن ایرات فاصله گرفتیم.....

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه دست استارتر درد نکنه...تا تهش خوندم...قیافه ها و فیگور ها کلن همه چی تموم بود...فقط ازین ناراحت بودم که اگه این اقای برندن نبود ویک هموطن این تقاضا ی عکس و فیگور را میکرد باز هم این همه استقبال مخصوصا از طرف خانومها میشد؟ نمیدونم ولی فکر میکنم زیادی بیگانه پرستیم و مرغ همسایمون غازه....زنده باد ایران وایرانی سربلند باشه..

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول اینکه دست استارتر درد نکنه...تا تهش خوندم...قیافه ها و فیگور ها کلن همه چی تموم بود...فقط ازین ناراحت بودم که اگه این اقای برندن نبود ویک هموطن این تقاضا ی عکس و فیگور را میکرد باز هم این همه استقبال مخصوصا از طرف خانومها میشد؟ نمیدونم ولی فکر میکنم زیادی بیگانه پرستیم و مرغ همسایمون غازه....زنده باد ایران وایرانی سربلند باشه..

تا حدودي با حرفتون موافقم
ولي... اكه يه هموطن خودمون بياد بگه خانم ببخشيد من از تيپ وچهره شما خوشم اومده ميتونم ازتون عكس بگيرم مسلما اون خانم قبول نمي كنه...
وشايد به اين خانم ها گفته شده باشه كه هدف از عكاسي اين اقا جيه:)
يادمه دوره دانشجويم تو كرمان يك گروه توريست ايتاليايي از يكي از دوستام كه چادري بود و چون پوشش دوستم براشون جالب بود خواستن كه ازش عكس بگيرن و دوستم هم قبول كرد ادم برداشت منفي نمي تونه داشته باشه البته نمي دونم شايد نظر ما اينجوري بود.... :D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حدودي با حرفتون موافقم
ولي... اكه يه هموطن خودمون بياد بگه خانم ببخشيد من از تيپ وچهره شما خوشم اومده ميتونم ازتون عكس بگيرم مسلما اون خانم قبول نمي كنه...
وشايد به اين خانم ها گفته شده باشه كه هدف از عكاسي اين اقا جيه:)
يادمه دوره دانشجويم تو كرمان يك گروه توريست ايتاليايي از يكي از دوستام كه چادري بود و چون پوشش دوستم براشون جالب بود خواستن كه ازش عكس بگيرن و دوستم هم قبول كرد ادم برداشت منفي نمي تونه داشته باشه البته نمي دونم شايد نظر ما اينجوري بود.... :D
حرفتون قبول دارم..ولی دقت کردید عکسهایی که از خانوما بود همگی خوشگل بودند....یعنی یک معمولی هم نبود زشت که تو ایران نداریم..یا واقعا جهش ژنتیکی شدیم...یا خیلی خود اراسته ایم..یا هم هردو

شما راست میگی احتمالا درخواستشون از عکس گرفتن یه جور دیگه بود] هر چی هست زیر سر مترجمشون محمد خان احتمالا گفته ما عکس شما را برای یک فتوگرافیست نیورویکی میخوایم شاید هم در اینده نمایشگاهی از این عکسها برگزار بشه ...اگه منم بودم نه نمیگفتم والا

yaserahmati

عضو جدید
خیلی خوب بود و عالی، دست شما درد نکنه، ففط کاش منبع اصلی انگلیسی کارتون رو هم میزاشتین، بازم ممنون ;)

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفتون قبول دارم..ولی دقت کردید عکسهایی که از خانوما بود همگی خوشگل بودند....یعنی یک معمولی هم نبود زشت که تو ایران نداریم..یا واقعا جهش ژنتیکی شدیم...یا خیلی خود اراسته ایم..یا هم هردو

شما راست میگی احتمالا درخواستشون از عکس گرفتن یه جور دیگه بود] هر چی هست زیر سر مترجمشون محمد خان احتمالا گفته ما عکس شما را برای یک فتوگرافیست نیورویکی میخوایم شاید هم در اینده نمایشگاهی از این عکسها برگزار بشه ...اگه منم بودم نه نمیگفتم والا

الان متوجه منظورتون نميشم يعني الان خوبه كه چهره خانم هاي ايراني و زيبا و شاد و خندون نشون داده يا بده ...؟؟؟
البته اينا همه عكس هاي ايرانش نيست بازم عكس داره فقط اينا ترجمه فارسي داشت كه من كذاشتم
http://www.humansofnewyork.com/tagged/iran#
حتما اينجوري از خانم ها درخواست كردن ديكه .... خوب واقعا هم ايشون عكاس هستن , عكاسي كه از مردم سطح شهر عكاسي مي كنن تو نيويورك

mis_chemi

عضو جدید
اصلانم زیبا نبود* ادمای ایران همشون این شکلین؟؟؟؟؟* مگه فشن شو را انداخته ازین دخترای این جوری عکس گرفته؟؟؟؟؟؟این همه جای قشنگ و ادمای قشنگ همش از دوس دختر و دوس پسر و بوت و موی فشن و مانتوی اجق وجق عکس انداخته ابروی هرچی ایرانیه برد:mad:

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود..........
تمام امتیازایی که دادم نوش جونت......
بهترین تاپیکی که امسال تو باشگاه دیدم همین بود.....

..
.
.
واقعا مرسی.......
دستت طلا....